Szukasz idealnego tatuażu dla siebie? Nasza kolekcja zawiera ich tysiące.

Kto Jeszcze Chce Elitarną
Kolekcję - 14 561 - Tatuaży  Które Dotąd Były Dostępne Tylko Dla Nielicznych Studiów Tatuażu?


 tadek twardowski
Witaj

Z tej strony Tadek "Twardy" Twardowski

Czy szukasz idealnego tatuażu dla siebie
? Czy szukasz tatuażu, który będzie miał wyjątkowe znaczenie i jednocześnie będzie tak piękny, że inni będą go podziwiać i Ci zazdrościć?

Jeśli tak, to na pewno już wiesz, że nie jest to łatwe zadanie i niestety dla większości ludzi marzenie o tatuażu pozostaje tylko marzeniem.

Ale co by się stało, gdyby dostęp najlepszych wzorów tatuaży stał przed Tobą otworem? Mało tego każdy z tych wysokiej jakości wzorów byłby dostępny na wyciągnięcie ręki i można by go wybrać w zaciszu swojego domu, nie tracąc czasu na żmudne poszukiwania idealnego wzoru. 

Teraz masz taką możliwość. Przygotowałem dla Ciebie setki unikalnych wzorów tatuaży, których większość artystów tatuażu nie ma w swojej kolekcji.

Czy Wyjątkowy Tatuaż Jest Twoim Marzeniem?

Niezależnie czy jesteś kobietą i szukasz delikatnego kobiecego tatuażu czy też jesteś twardym facetem, który chce podkreślić swój charakter i wartości, którymi się kieruje w życiu. Na tej stronie będziesz mógł znaleźć każdy z rodzajów tatuażów, jakie powstały.

Oryginalny projekt, wysoka jakość wykonania, to wszystko może być dla Ciebie dostępne w ciągu kilku minut.

A to jeszcze nie wszystko ponieważ przygotowałem również najważniejsze informacje, które MUSI znać każda osoba chcąca mieć tatuaż. Ta wiedza może Cię uchronić przed wybraniem amatorskiego studia tatuażu, złapaniem się w pułapki, które stawiają nieprofesjonalni artyści tatuażu, a nawet przed ryzykowaniem swojego zdrowia i wybrania złego tatuażu na całe życie.


Czy Wiesz Już Wszystko Co Najważniejsze
Przed Zrobieniem Tatuażu?

Wiem, że poważnie myśląc o tatuażu możesz mieć wiele pytań i niejasnośći, które chcesz wyjaśnić. Byc może udało Ci się już zrobić mały wywiad i wiesz co nieco o tatuażu. Może znasz kogoś, kto już zrobił sobie tatuaż i podzielił się z Tobą tą wiedzą.

Jednak na pewno masz jeszcze sporo pytań do zadania i trudno Ci jest zdecydować, który tatuaż ostatecznie wybrać. Nie dziwię Ci się, sam wiem, że to niełatwe zadanie wybrać tatuaż na całe życie.

Dlatego też stworzyłem poradnik idealny dla każdej osoby, która chce zrobić sobie tatuaż. Odpowiedziałem w nim na najważniejsze pytania i problemy związane z pierwszym tatuażem i wszystkim co się z tym wiąże.

Oto kilka z najważniejszych pytań, na które Ci odpowiem w tym poradniku:

zaznacznik  Czy robienie tatuażu boli?

zaznacznik  Jakie są alternatywy dla stałego tatuażu?

zaznacznik  Jak znaleźć profesjonalne studio do tatuażu?   

zaznacznik  Jakie są typy tatuaży i który będzie dla Ciebie odpowiedni?

zaznacznik  Tatuaże a ich kolor?

zaznacznik  Wszystko co MUSISZ wiedzieć podczas wizyty w studiu tatuażu   

zaznacznik  Czego szukać w studiu tatuażu?   

zaznacznik  Jakie 3 najważniejsze pytania zadać artyście tatuażu?

zaznacznik  Co powinno Cię zaniepokoić w studiu tatuażu?

zaznacznik  Jak się zachować na krześle w studiu?   

zaznacznik  Wszystko co powinieneś wiedzieć o kolorowych tatuażach?

zaznacznik  Które miejsce na Twoim ciele będzie najlepsze na tatuaż?

zaznacznik  5 sprawdzonych sposobów na pielęgnowanie nowego tatuażu, aby dobrze wyglądał
przez całe życie

zaznacznik  Jak rozpoznać czy studio ma właściwe i całkowicie bezpieczne dla Ciebie warunki bezpieczeństwa?

zaznacznik  Czy od igieł może wdać się infekcja?   

zaznacznik  Jak dbać i pielęgnować tatuaż zaraz po tatuowaniu?

zaznacznik  Na co zwrócić uwagę w studiu tatuażu?   

zaznacznik  Jak pielęgnować tatuaż?

zaznacznik  Czy w studiu tatuażu można zarazić się AIDS?   

zaznacznik  Czy w wytatuowaną skóra może wdać się zakażenie?   

zaznacznik  Jakie środki dezynfekcji należy stosować w studiu tatuażu?   

zaznacznik  Czy są jakieś medyczne przeciwwskazania, aby nie robić tatuażu?   

zaznacznik  Ogólne rady od lekarzy zanim zrobisz sobie tatuaż

zaznacznik  Co źle wpływa na twój nowy tatuaż?   

zaznacznik  Jak dbać o nowy tatuaż?   


Po przejrzeniu tego poradnika będziesz czuć się swobodnie i pewnie co do wyboru tatuażu, który będzie dla Ciebie najlepszy. Wybierzesz odpowiednie profesjonalne studio oraz artystę, który najlepiej wykona swoje zadanie. Już nie musisz się zastanawiać czy dobrze robisz i czy nie popełnisz jakiegoś błęd, za który płacić będziesz całe życie u np. wybierając złe studio albo słabego artystę.

Będziesz mieć czas na przemyślenie za i przeciw swojej decyzji i świadome wybierzesz najlepszy i wyjatkowy dla CIEBIE wzór tatuażu. Zaoszczędzi Ci to chodzenia od studia do studia lub bezsensownego klikania w poszukiwaniu najlepszego projektu.

To co Ci daję to min. większe wzory tatuaży niż te, które możesz znaleźć w sieci. Pozwoli Ci to nie tylko lepiej wybrać tatuaż dla siebie, ale również dokładniej skopiować go artyście w studiu.


Odkryj Ponad 14 561 Różnych Wzorów Tatuaży


zaznacznik  Smoki

zaznacznik  Anioły

zaznacznik Wróżki
wzory tatuazy
zaznacznik Chińskie

zaznacznik  Symbole Kanji

zaznacznik  Zwierzęta

zaznacznik  Biomechaniczne

zaznacznik Kwiaty

zaznacznik  Azjatyckie Tatuaże

zaznacznik  Potwory

zaznacznik  Motyle

zaznacznik  Symbole

zaznacznik  Diabły

zaznacznik  Indiańskie

zaznacznik  Obcy, Kosmici

zaznacznik  Kreskówki

zaznacznik  Dziewczyny, Kobiety

zaznacznik  Celtyckie

zaznacznik  Religijne

zaznacznik  Klauny

zaznacznik  Kościotrupy

zaznacznik  Krzyże

zaznacznik  Słońca i Gwiazdy

zaznacznik  Demony
 
zaznacznik  Armbandy

zaznacznik  Sztylety

zaznacznik  Serca

zaznacznik  Czarno-Białe

zaznacznik  Ttribale na plecy

zaznacznik Litery Celtyckie, Gotyckie

zaznacznik  Czaszki
     
Ale to jeszcze nie wszystko:

Tylko teraz za darmo dostaniesz do mojego poradnika, aż 6 bonusów.


Oto 6 Zestawów Tatuaży ZA DARMO

Bonus #1 "Tatuaże Japońskie" 

    
chinskie tatuaże

Charakterystyczne Japońskie i Chińskie tatuaże nie są może tak popularne jak inne style tatuażu, jednak z pewnością nie ustępują im pięknem i oryginalnością. Od wielu wieków w kulturze azjatyckiej tatuaż miał olbrzymie znaczenie.

Tatuowali się samurajowie, członkowie Yakuzy podkreślając tym swój status i osiągnięcia. Tylko nieliczni mieli prawo nosić tatuaż na całym ciele przedstawiający walczących z demonami wojowników lub smoki.

tatuaże chińskiechińskie tatuaże
   

Bonus #2 "Symbole Kanji"


Symbole kenji od zawsze były bardzo popularnymi motywami tatuażu. Przede wszystkim dlatego, że doskonale wyglądają na ciele, można je umieścić w praktycznie każdym miejscu na ciele i będą dobrze wyglądać. 

Najlepsze w tego rodzaju tatuażach jest to, że mają one ukryte często bardzo głębokie znaczenie i mogą wiele znaczyć dla Ciebie.

Zamiast mieć tylko tatuaż, który ładnie wyglądać możesz mieć tatuaż, który wyraża część twojej osobowości albo będzie Ci przypominał ważne wartości w twoim życiu.

Każdy z symboli kenji jest przetłumaczony na język polski, więc będziesz wiedzieć dokładnie co oznacza.

zestaw kenji


Bonus #3 "Motyle Kolorowe i Tribale " Tatuaże z motylami symbolizują kobiecą charyzmę, piękno, różnorodność oraz mają jeszcze wiele innych znaczeń w różnych kulturach naszej cywilizacji.

W Japonii, jeden motyl symbolizuje wczesną kobiecość (przemianę z dziewczynki w kobietę). Dwa motyle z kolei symbolizują udane małżeństwo i rozkosze z nim związane.

W kulturze Azteków, w Meksyku wierzono, że motyle są duszami zmarłych na polu walki wojowników oraz kobiet, które umarły przy rodzeniu dziecka. Były to dwa typy śmierci, które dla Azteków były najwyższym możliwym zaszczytem.

Bonus #4 "Wielka Księga Tribali" Cała historia tatuaży tribali wywodzi się z tradycji plemiennej. Pierwsze tatuaże miał być czymś na kształt amuletów, talizmanów, które przyciągały np. bogactwo, powodzenie lub chronił przed złymi duchami, nieszczęściami.

Szamani tworzyli specjalna mieszankę złożoną z „magicznych” ziół a następnie nanosili ją na ciało, tak aby „uaktywnić” magię. Dla Ciebie jednak tribale mogą mieć znaczenie czysto estetyczne, bo dobrze wykonany tribal zawsze będzie wyjątkowy.


Bonus #5 "Smoki i Demony" Te wielkie ziejące ogniem jaszczury powstały w wyobraźni ludzi już wiele wieków temu. Zawsze symbolizowały potęgę, dzikość oraz nie okiełznaną siłę, którą tylko nieliczni mogli opanować. W tradycji chrześcijańskiej najczęściej smoki przedstawiano jako symbole zła, choroby wojny i szatana.

W kulturze azjatyckiej „Lungi” czyli smoki chińskie wywodzą się prawdopodobnie od kości dinozaurów, które występują licznie na pustyni Gobi. Chiński smok ma ciało węża, pysk wielbłąda, łuski karpia, łapy tygrysa i szpony orła.

Bonus #6 "Gwiazdy i Symbole"Właściwie wykonany tatuaż gwiazdy może być wspaniałym kawałkiem sztuki, który ozdobi Twoje ciało i będzie powodem zazdrości dla innych. Gwiazdy często były symbolami i oznaczały zupełnie co innego w zależności od ilości ramion oraz ich kierunku.

Jako światło jaśniejące pośród ciemności gwiazdy często symbolizowały prawdę oraz niegasnącą nadzieję. Mogły również symbolizować „iskrzenie” (uczucie) między dwiema osobami.

To, że gwiazdy są widoczne tylko w nocy sprawia, że mogą być również interpretowane jako odwieczny symbol dobra, które zmaga się z siłami zła i ciemności.

Ważne Pytania, na Które Możesz Chcieć
Znać OdpowiedźPytanie: Jaką mam gwarancję, że wyślesz mi całą kolekcję po opłaceniu zamówienia?

Odpowiedź: Całość transakcji jest nadzorowana przez największy system płatności elektronicznych w Polsce  "płatności.pl".  System automatycznie wysyła mail z linkiem do pobrania kolekcji, po wpłynięciu pieniędzy. Wszystko jest nadzorowane przez system płatności.pl oraz Twój bank, więc będziesz mieć dowód wpłaty.

Pytanie: Jak długo potrwa zanim ściągnę całą kolekcję?    

Odpowiedź: Nasz system jest tak zaprojektowany, aby natychmiast po otrzymaniu wpłaty wysyłał mail z zamówieniem. Oznacza to w praktyce, że jeśli opłacisz zamówienie, to w ciągu kilku minut dostaniesz mail z linkiem do całej kolekcji. W razie kłopotów sprawdź folder ze spamem, bo może tam został przekierowany nasz mail (szczególnie jeśli masz pocztę w wp.pl).

Pytanie:  Czy potrzebne są jakieś specjalne programy, aby przeglądać kolekcję?

Odpowiedź: Aby mieć dostęp do naszej kolekcji, potrzebny jest program czytający pliki w formacie PDF. Czyta je Adobe Acrobat Reader, który jest domyślnie  zainstalowany w praktycznie wszystkich komputerach.

Pytanie:Co jeśli będą jakieś problemy ze ściągnięciem kolekcji?

Odpowiedź:
W razie jakichkolwiek pytań lub problemów wystarczy się skontaktować z nami tatuazetwardego(małpa)gmail.com


Ale poczekaj, bo to nie wszystko
Natychmiastowy Dostęp do 14 561 Wzorów, Żadnych Kosztów Przesyłki
100% Gwarancja Satysfakcji

Cała ekskluzywna kolekcja tatuaży dostępna jest dla Ciebie praktycznie do ręki bez żadnych ograniczeń. Jeśli tylko uzyskasz dostęp do mojej kolekcji natychmiast możesz ją ściągnąć i w ciągu kilku minut od teraz zacząć wybierać najlepszy tatuaż dla siebie. Tak to naprawdę jest takie proste.

Ale to nie wszystko. Jako, że cały zestaw jest w formie elektronicznej, nie ponosisz żadnych kosztów przesyłki, a więc i jego cena jest dużo bardziej przystępna. Ponad to daję Ci pełną 365 dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu moja kolekcja nie zspełni Twoich oczekiwań dostaniesz zwrot pełnej kwoty.


Formularz Zamówienia

  Tak wiem, że łącznie dostanę ponad 14 561 wysokiej jakości wzorów tatuaży, z których wybiorę ten idealny dla siebie. 

  Tak rozumiem, że otrzymam aż 6 różnotematycznych kolekcji tatuaży jako bonus za darmo.

  Tak rozumiem, że nie ponoszę żadnych kosztów przesyłki i  zaraz po opłaceniu zamówienia mogę ściągnę wszystkie wzory na swój komputer w formacie elektronicznym (PDF).
gwarancja
  Tak wiem, że otrzymuje 365 dniową gwarancję satysfakcji i jeśli z jakiegoś powodu będę chciał zwrot moich pieniędzy, otrzymam 100% wpłaconej sumy.

wszystkie

Wszystko to otrzymuję za 69 zł.
Uwaga: Oferta specjalna tylko dzisiaj 29 zł.

przycisk

platnosci

platnosci.pl
Pozdrawiam
Tadek "Twardy" Twardowski
podpis

P.S. Nie zapominaj, że daję Ci tutaj pełną gwarancje. Jeśli jakiegokolwiek powodu chcesz z powrotem swoje pieniądze, po prostu napisz maila do nas, a zwrócimy Ci pełną kwotę.

P.P.S. Nie trać dni, a nawet tygodni na bezsensownym szukaniu i znajdowaniu kolejnych nudnych wzorów. Nie trać czasu i ściągnij wzory już za chwilę z naszego serwera.

P.P.P.S. Oto przed Tobą wzory tatuaży w wysokiej jakości, które możesz wydrukować i zanieść swojemu artyście tatuażu.

P.P.P.P.S. Tej kolekcji wzorów tatuaży nie znajdziesz nigdzie indziej. Zostały specjalnie wyselekcjonowane i skompletowane w unikalny zestaw, którego nie kupisz w żadnym innym miejscu.

przycisk

zdjecia tatuazow

przycisk

platnosci